banner_isbank
banner_tsf
GSB_mavi_-1
Satranc_20.Yil_Saydam
 poster small
 Antalya-Logo-orj
Şampiyonada Heyecan Artıyor
IMG 9112Türkiye Küçükler Şampiyonasında bugün tek tur oynandı. Altıncı tur sonrası kategorilerinde lider ilerleyen sporculara bir göz atalım;

7 yaş genel kategorisinde Mustafa Yalın Gündoğdu ve Ömer Işık, kızlar kategorisinde ise Sıla Kaya tam puanda bulunuyor. Çekişmeli geçen maçların oynandığı 8 yaşta, genel kategorisinde 5,5 puanda beş, kızlar kategorisinde ise altı sporcu yer alıyor. 9 yaşa baktığımızda genelde Mehmet Emre İlkimen, kızlarda ise Esma Doğa Duran tek başlarına kategorilerinde liderler. Cenker Eren Tan ve Mehmet Evinç 10 yaşta genel kategorisinde, Defne Sade ve Güneş Yıldız ise kızlar kategorisinde 5,5 puan ile zirveye oynayan isimlerden oluyor. Manisalı Kaan Kalender ve Mersinli Utku Cengiz Acar, 11 yaş genel kategorisinde liderliği paylaşırken, kızlarda ise WCM Duru Okuyaz ve WCM Sude Hereklioğlu yedinci turda masaya birlikte oturacaklar. Şampiyonanın en büyüklerinin buluştuğu 12 yaş kategorisinde ise genelde Deniz Özen, Alperen Akdoğan ve Halit Kaan Kesgin liderlik için mücadele ederken, kızlarda Ece Özbay tek başına zirvede bulunuyor. Oynanacak son üç turunda sürpriz değişiliklerin olabileceği şampiyona, heyecan ile devam ediyor.

Şampiyonanın altıncı turu öncesinde sporcular serbest zamanlarını spor yaparak geçirirken, Başkan Tulay şampiyona hakemleri ile birlikte öğle yemeği yedi. Güne ait fotoğrafları aşağıda bulabilirsiniz.

IMG 9691
IMG 9703
IMG 9682
Sporcularımız maç öncesi fiziksel egzersizler yaparak tura hazırlanıyor.
IMG 9714
Bazıları ise deniz kenarında stres atıyor...
IMG 9713
Velilerimiz ilkbahardan kalma bir günde güneşin tadını çıkarıyorlar.
 IMG 9775
 IMG 9807
 Kulüp olarak şampiyonaya katılan sporcular,
Başkan Tulay ile hatıra fotoğrafı çektiriyorlar.
 IMG 9756
 Başkanımız, Yönetim Kurulu Üyelerimiz
ve Hakemlerimiz öğle yemeğinde bir aradalar...
 IMG 9847
 Tur başladı! Satranç rahatlık ve...
 IMG 9834
 İyi bir konsanstrasyon gerektiriyor.
 IMG 9841
 Şampiyonaya ait daha fazla fotoğraf için fotoğraf galerimize göz atabilirsiniz.
 
Turkish Chess Federation © 2012